امکانات نقشه های جاماسپ
- ۱۹:۳۹

نقشه های جاماسپ در تلفن های هوشمند
سامانه نقشه های جاماسپ می تواند در انواع تلفن های هوشمند به درستی اجرا شود.

با گسترش روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند، بسیاری از کاربران اینترنت در ایران تمایل به استفاده از این ابزار پیدا کرده اند، رشد سریع ضریب نفوذ اینترنت همراه و نیاز کاربران در فضای بیرون از منازل و دفاتر به استفاده از نقشه ها به عنوان یک نیاز زندگی شهری، باعث شد جاماسپ نیز خود را با این تغییر همنوا سازد و محیط نقشه های جاماسپ برای استفاده در تلفن های هوشمند و تبلت ها آماده گردد.

 

از همین رو در سال 1395 کلیه قابلیت های نسخه دسکتاپ نقشه های جاماسپ برای تلفن های هوشمند و تبلت ها بازآفرینی گردید و کاربران بدون نصب اپلیکیشن می توانند با استفاده از مرورگرهای اینترنتی خود، به همه امکانات نقشه های جاماسپ در قالبی کارامد دسترسی داشته باشند. نقشه های جاماسپ هم اینک در مرورگرهای اندروید، کروم، فایرفاکس و سافاری به خوبی قابلبیت اجرا دارد و مرورگر اینترنت اکسپلورر تلفن های همراه با سیستم عامل ویندور فون نیز به خوبی قابلیت های اصلی نقشه های جاماسپ را پشتیبانی می نماید.

در حال حاضر سامانه نقشه های جاماسپ در کلیه محیط های دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و تلفن های همراه هوشمند قابلیت استفاده در نسخه های تولید شده خاص هر یک را دارا می باشد.

تلفن هوشمند